Wings For Life Izmir

Posted on 54 views

Wings For Life Izmir. Assist us in attaining our objective. Our mission is to discover a treatment for spinal twine harm.

Wings For Life Izmir
İzmir'de “Wings For Life World Run” keyfi Yakamoz Yakut from www.pinterest.com

Ford olarak ana sponsorluğunu üstlendiğimiz, geçen yıl ford çalışanlarının ve tüm gönüllülerin de. En son 2019 yılında i̇zmir'in ev sahipliği yaptığı. Omurilik felcinin tedavisine yönelik araştırmalara fon sağlamak ve bu konuda farkındalık yaratmak için tüm dünyada aynı anda koşulacak wings for all times world run için geri sayım sürüyor.

Location, Begin Time, Distance And Extra.

İzmir büyükşehir belediyesi’nin katkılarıyla düzenlenen wings for all times world run’da bu yıl yine 8 bine yakın kişinin koşması bekleniyor. Wings for all times world run’ın türkiye ayağı, 8 mayıs’ta i̇zmir’de düzenlenecek. Omurilik felcinin tedavisine yönelik araştırmalara fon sağlamak ve bu konuda farkındalık yaratmak için dünya genelinde sekiz farklı şehirde aynı anda koşulacak wings for all times world run'ın türkiye ayağı, 8 mayıs'ta i̇zmir'de düzenlenecek.

Wings For Life World Run 2022'Nin Türkiye Ayağı İzmir'de Düzenlenecek 21.01.2022 14:20 Omurilik Felcinin Tedavisine Yönelik Araştırmalara Fon Sağlamak Ve Bu Konuda Farkındalık Yaratmak Için Tüm Dünyada Aynı Anda Koşulan Wings For Life World Run 2022'Nin Türkiye Ayağı 8 Mayıs Pazar Günü İzmir'in Ev Sahipliğinde Yapılacak.

59 devam eden araştırma projeleri. Assist us in attaining our objective. Our mission is to discover a treatment for spinal twine harm.

Geçen Yıl 3 Milyon Euro Toplandı Wings For Life World Run , 2018’De Viyana’dan Münih’e, Rio’dan Florida’ya, Uygulama Ile Koşulan App Run’larla Birlikte Dünyada 66 Ülkede 200’Den Fazla Lokasyonda Gerçekleşti.

Bitis çizgisinin olmadigi yarista kosucular, yarisa basladiktan. 19 nations concerned 259 tasks funded 625 scientific reviewers 17 years of funding analysis. Omurilik felcinin tedavisine yönelik araştırmalara fon sağlamak ve bu konuda farkındalık yaratmak için tüm dünyada aynı anda koşulacak wings for all times world run için geri sayım sürüyor.

Wings For Life World Run'ın Türkiye Ayağı, 8 Mayıs'ta İzmir'de Düzenlenecek.

Izmir’de yapilan en büyük kosu olan wings for all times world run’in starti saat 14.00’te izmir kültürpark’ta verilecek. Omurilik felcinin tedavisine yönelik araştırmalara fon sağlamak ve bu konuda farkındalık oluşturmak amacıyla. Omurilik felcinin tedavisine yönelik araştırmalara fon sağlamak ve bu konuda farkındalık.

En Son 2019 Yılında İzmir'in Ev Sahipliği Yaptığı.

İzmir’de yapılan en büyük koşu olan wings for all times world run’ın startı saat 14.00’te i̇zmir kültürpark’ta verilecek. Ford olarak ana sponsorluğunu üstlendiğimiz, geçen yıl ford çalışanlarının ve tüm gönüllülerin de. The wings for all times world run is a very distinctive and world race for each runners and wheelchair members.


Get Code

Leave a Reply

Your email address will not be published.

1 × 3 =